• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профорієнтація

Київський національний університет культури і мистецтв гостинно відчиняє свої двері для абітурієнтів.

/Files/photogallery/1651/8.jpg
Кожен учасник днів відкритих дверей може відвідати науково-інноваційні навчальні лабораторії університету та поспілкуватися із зірковими викладачами та студентами.

/Files/photogallery/1651/15.jpg
6 грудня учні 10-А, 11-А і 11-Б класу Великодимерського НВО відвідали КНУКіМ та зустрілися з ректором Поплавським М.М., побачили знімальний майданчик "Шеф-кухар країни".

ФОТО-ЗВІТ.


Державна служба зайнятості запустила онлайн-платформу із професійної орієнтації та розвитку кар’єри, метою якої є організація допомоги у виборі професії.


Живи та працюй в Україні

/Files/photogallery/1606/3.jpg10 квітня 2018 року були проведені інтерактивні профорієнтаційні уроки: «Професія та спеціальність», та «Джерела інформації про професії» серед учнів 8-Г класу Великодимерської НВО. На заході були присутні 20 учнів та класний керівник. Була надана інформація про послуги Броварського міськрайонного центра зайнятості, висвітлені основні складові свідомого вибору професії через формулу «Хочу. Можу.Треба». Було проговорено про фактори, які впливають на вибір майбутньої професії та помилки при виборі спеціальності. Також з учнями обговорили актуальність робітничих професій, визначили джерела інформації про вакансії. На запитання «Що таке професія, що таке спеціальність?» діти висловлювали свою думку, які психологічні особливості і риси характеру людина повинна мати, щоб побудувати кар’єру. Після обговорення були проведені інтерактивні вправи на закріплення матеріалу. Учні отримали відповіді на свої запитання.

Джерело.

Кiлькiсть переглядiв: 82