24 січня 2018 року відбувся відкритий урок з української літератури в 11-Б класі. Тема уроку «Іван Багряний «Тигролови». Проблема свободи й боротьби за своє визволення». Учитель Стратілат Лідія Василівна.

Презентація до уроку.

Фото-звіт.


04 грудня 2014 року методичне об’єднання вчителів іноземної мови провело відкрите засідання з відвідуванням уроку німецької мови у 6-Б класі (вчитель Кеда Світлана Іванівна). В Інсценізації казки” Попелюшка” взяли участь найкращі актори 6-Б класу, які змогли створити атмосферу справжнього театру.

/Files/images/000_0019.JPG


Фото-звіт


Були проведені два відкриті уроки з історії України “старшим вчителем” Ковалевською Вірою Іванівною:
- У 6-му класі з теми” Цивілізації Передньої та Центральної Азії. Кіммерійсько-скіфський світ”
(Урок проходив у формі мандрівки по країнах Передньої та Центральної Азії, Великої Скіфії з використанням метода пантоміми, історичної естафети, творчого конкурсу “Дозвольте вам представити”, історичної вікторини та конкурсу” Історичний театр”.
- У 1 0-Б класі з теми “Українська революція”.
Урок проходив з використанням мультимедійної презентації, метода дискусії по основним питанням теми. Події початку 20 століття були пов’язані з сучасністю. Учні висловлювали свої думки про те, що історія дійсно розвивається по спіралі.

/Files/images/000_0001.JPGФото-звіт


13 листопада 2014 року відбувся відкритий урок з англійської мови у 10-Б класі з теми “Events. Memories”. Вчитель Дудар Аліна Віталіївна розробила урок-змагання між командами, під час якого учні представляли свою команду, пояснювали значення слів, підбирали синоніми-антоніми до лексики з теми, грали у граматичний футбол та граматичні шашки, розкривали дужки у тексті, розповідали про відомих людей, свої пам’ятні події у житті, співали англійською мовою та виконували тестові завдання.
Велике спасибі командам Bright People та the Owls, всім учасникам та капітанам Товстенко Тетяні та Кларк Вероніці!It was great!
/Files/photogallery/1074/DSC00407.JPG

Фото-звіт.

Кiлькiсть переглядiв: 62