Розклад проведення додаткових занять, факультативів по Великодимерському НВО на ІI семестр 2017-2018 н. р.

Клас Навчальний предмет Учитель Вид навчальних занять Час проведення
Понеділок
6-В Поетика Безсмертна В.І факультатив 14:.25
5-А Родинні фінанси Царик Н.М факультатив 15:.30
5-В Російська мова Хилько О.В факультатив 14.:25
7-Б Історія Гук Ю.М факультатив 15:.10
9-Г Українська мова Безсмертна В.І. факультатив 15:.10
7-В Історія Нечай Т.О факультатив 15.:10
6-Г Географія Гончаренко Л.Ф індивідуал. заняття 14:.10
6-А Біологія Шелуденко О.М індивідуал. заняття 8:.00
6-Б Німецька мова Юхта І.І факультатив 14:.25
11-Б Українська мова Стратілат Л.В факультатив 15:.10
10.А Фінансова грамотність Коробка К.П факультатив 7.:45
10-Б Моя громадянська свідомість ( правознавство) Ковалевська В.І факультатив 7:45
11-А Спортивне орієнтування Яресько В.В факультатив 15:10
5-А Укр. мова Легка Г.І факультатив 13:25
5-Г Математика Марченко О.М факультатив 13:20
6-Д Математика Юхта Н.М факультатив 14.20
5-В Родинні відносини Нечай Т.О факультатив 14:10
8-В Формування здорового способу життя. Полешко Л.В. факультатив 15.10
10-А Хореографія Шелест Л.А. факультатив 15.10
Вівторок
8-А Цікава психологія Гук Ю.М факультатив 15:10
6-В Анг. мова Вербська Л.Ф факультатив 14:20
10-А Математика Кучерова І.І факультатив 14:20
11-А Фізика(МАН) Кулинич Н.Ф факультатив 14:25
5-Б Родинні відносини Яресько Н.І факультатив 13:20
5-Г Поетика(укр..літ) СтратілатВ.Б факультатив 14:25
11-А Математика Светюха О.М факультатив 14:25
7-А Логічними стежками математики Юхта Н.М факультатив 15:10
6-Д Футбол Яресько В.В індив. заняття 14:25
6-Д Історія Нечай Т.О факультатив 15.10
6-А Географія Яресько Н.І факультатив 14:15
7-А Основи психології Гук Ю.М факультатив 14.25
7-Б Укр.мова Легка Г.І факультатив 8:00
6-В Музичне мистецтво Гапонько Л.О факультатив 14:15
9-Г Настільний теніс Яресько В.В факультатив 15.10
Середа
10-Б Розв'язання алгебраїчних рівнянь та їх систем(математика) Віткалова Н.Я факультатив 15:15
11-Б Історія(МАН) Кумейко В.М факультатив 15:05
5-Д Укр. мова Вітковська В.Г факультатив 14:25
6-А Укр.мова Легка Г.І факультатив 14.25
5-В Анг.мова МтковськаУ.В факультатив 13:30
6-Б Історія Ковалевська В.І факультатив 15.10
8-Б Історія Ковалевська В.І факультатив 7:45
9-В Історія Нечай Т.О факультатив 15.10
8-В Цікава психологія Гук Ю.М. факультатив 15.10
8-Г Цікава психологія Гук Ю.М. факультатив 14:25
10-Б Укр.мова Шусть Т.І. факультатив 15.10
7-Г Біологія Полешко Л.В. факультатив 14.25
10-А Методи наукових досліджень. Біологія. Полешко Л.В. факультатив 15.10
11-А Хореографія Шелест Л.А. факультатив 15.10
Четвер
5-Д Родинні фінанси Царик Н.М факультатив 15:30
6-В Логічними стежками математики Светюха О.М факультатив 14.25
10-А Географія Яресько Н.І факультатив 15:05
8-А Формування здорового способу життя Шелудченко О.М факультатив 15:10
8-Г Жінка в історії козацького Запорожжя Гук Ю.М факультатив 15:10
9-В Українська мова Вітковська Т.Г факультатив 14.:10
11-Б Хореографія Шелест Л.А. факультатив 15.10
П'ятниця
5-Д Вчись думати (психологія ) Гук Ю.М факультатив 14:25
11-А Історія Кумейко В.М факультатив 14:15
8-Б Слов'янська міфологія Легка Г.І факультатив 8:00
6-Б Біологія Шелудченко О.М факультатив 8:00
6-Г Математика Кучерова І.І факультатив 13:20
9-А Українська мова Коваль В.Ф факультатив 14:10
7-Г Географія Гончаренко Л.Ф факультатив 14:10
Кiлькiсть переглядiв: 55