Районні змагання.

Час проведення: 14 листопада 2015 р.

Місце проведення: с. Світильня.

Учасники: 5-11 класи.

Результати:

Молодша група (5-6 класи)

Хлопці: III місце – Товстенко Антон, 6-Б

Дівчата: II місце – Дворко Вікторія, 5-В

Середня група (7-8 класи)

Хлопці:
II місце – Парубець Владислав (8-Г)
III місце - Гриненко Олег (8-Г)

Дівчата:

III місце – Зайченко Ліана, 7-Г

Старша група (9-11 класи)

Хлопці:
I місце – Ткаченко Роман, 10-Б
II місце – Каліка Михайло, 10-Б
III місце – Фещун Андрій, 10-Б

Команду готував: Яресько В.В.


Районні змагання.

Час проведення: 23 жовтня 2015 р.

Місце проведення: с. Бобрик.

Учасники: 5-11 класи.

Результати:

Дівчата (середня група)

I місце – Зайченко Ліана 7-Г
II місце – Яворська Тетяна 8-А
IV місце – Друзі Дарина 8-А

Хлопці (середня група)

II місце – Гриненко Олег 8-Г
III місце – Стеценко Дмитро 8-В
IV місце – Парубець Владислав 8-Г

Хлопці (старша група)

I місце – Ткаченко Роман 10-Б
II місце – Фоменко Ілля 10-Б
III місце – Фещун Андрій 10-Б
IV місце – Каліка Михайло 10-Б

Хлопці (молодша група)

IV місце – Товстенко Антон 6-Б

Команду готував: Яресько В.В.


Районні змагання.

Час проведення: 21 лютого 2015 р.

Місце проведення: с. Бобрик.

Учасники: 5-11 класи.

Результати:

Молодша група (5-6 класи)

Хлопці: II місце – Ткаченко Андрій (5-Б)

Дівчата: I місце – Зайченко Ліана (6-Г)

Середня група (7-8 класи)

Хлопці:

I місце - Гриненко Олег (7-Г)
II місце – Стеценко Дмитро (7-В)

Дівчата:

III місце – Ващенко Катерина (8-Г)

Старша група (9-11 класи)

Хлопці:

I місце – Ткаченко Роман (9-В)

III місце – Фоменко Ілля (9-В)

Дівчата:

IV місце – Селюк Анна (9-А)

V місце – Мала Юлія (9-В)

Команду готував: Яресько В.В.


Районні змагання

Час проведення: 25 жовтня.

Учасники: 5-9 класи.

Місце проведення: с. Бобрик.

Склад команди:

1. Фещун Андрій (9-В)
2. Каліка Михайло (9-В)
3. Ткаченко Роман (9-В)
4. Фоменко Ілля (9-В)
5. Парубець Владислав (7-Г)
6. Стеценко Дмитро (7-В)
7. Ткаченко Андрій (5-Б)
8. Селюк Анна (9-А)
9. Миронець Яна (9-А)

Кращі результати:

I місце – Ткаченко Роман (9-В)

IV місце – Селюк Анна (9-А)

Супроводжував і підготував команду Яресько В.В.

Фото-звіт.
/Files/images/PA220004.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 20