Фінальні районні змагання з баскетболу серед дівчат (збірні шкіл).

Час проведення: 22 березня 2015 р.
Місце проведення: смт. Велика Димерка

Результати:

Требухів – Княжичі
18-4
Димерка – Княжичі
34-4
Димерка – Требухів
14-8

I місце – Димерка
II місце – Требухів
III місце – Княжичі

Склад команди:
Хомич Тетяна (10-Б)
Мала Юлія (9-В)
Буганова Вікторія (9-В)
Гарбузенко Анна (11-Б)
Половко Надія (11-А)
Моцак Дарина (8-Б)
Осадча Каріна (8-Г)
Ващенко Катерина (8-Г)
Селюк Анна (9-А)

Команду готував: Сердюченко І.В.


Фінальні районні змагання з баскетболу серед дівчат (9 клас і молодші).

Час проведення: 21 березня 2015 р.
Місце проведення: с. Княжичі

Результати:

Димерка – Требухів
4-19
Димерка – Калита
12-10
Димерка – Княжичі
24-8

I місце – Требухів
II місце – Калита
III місце – Димерка
IV місце – Княжичі

Команду готував: Сердюченко І.В.


Районні змагання з баскетболу (збірні школи).

Час проведення: 15 березня 2015 р.

Місце проведення: с. Требухів

Група I.

Калита
Требухів
Княжичі

Група II.

Димерка
Красилівка

Результати:

Требухів – Калита
10-4
Димерка – Красилівка
20-27
Калита – Княжичі
24-0
Гра за III місце:
Димерка – Калита
18-17
Фінал:
Требухів – Красиліка
17-24

I місце – Красилівка
II місце – Требухів
III місце – Димерка
IV місце – Калита
V місце - Княжичі

Склад команди Великодимерського НВК:
Васюк Богдан (9-Г)
Шпак Дмитро (11-А)
Зновюк Михайло (11-А)
Пікож Владислав (11-Б)
Герасименко Сергій (11-Б)
Стеценко Дмитро (11-Б)
Меланіч Руслан (11-Б)
Миронець Олег (10-А)
Каліка Михайло (9-В)


Районні змагання з баскетболу (9 клас і молодші).

Час проведення: 14 березня 2015 р.

Місце проведення: с. Княжичі

Група I.

Требухів
Княжичі
Красилівка

Група II.

Димерка
Калита

Результати:

Требухів – Красилівка
9-33
Димерка – Калита
7-2
Княжичі – Требухів
17-5
Красилівка – Княжичі
7-2

Гра за III місце:

Княжичі – Калита
4-23

Фінал:

Димерка – Красиліка

13-14

I місце – Красилівка
II місце – Димерка
III місце – Княжичі
IV місце – Требухів

Склад команди Великодимерського НВК:

Васюк Богдан (9-Г)
Каліка Михайло (9-В)
Онашко Вадим (9-В)
Федун Андрій (9-В)
Ткаченко Роман (9-В)
Хомич Іван (8-Г)
Клименко Володимир (9-В)
Учотов Владислав (9-Г)

Кiлькiсть переглядiв: 10