Вітаємо переможців III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Англійська мова

/Files/images/ярмоленко.jpg












Ярмоленко Ірина, учениця 11-А класу, I місце (учитель Дудар Михайло Андрійович).

Юхта Катерина, учениця 9-Б класу, I місце (учитель Дудар Аліна Віталіївна)

/Files/images/Юхта.jpg











Німецька мова

/Files/images/Прима.jpg














Прима Вікторія, учениця 9-В класу, III місце (учитель Кеда Світлана Іванівна)

Трудове навчання

/Files/images/годзюмаха.jpg













Годзюмаха Максим, учень 9-А класу, II місце (учитель Кучеревський Віктор Григорович)


Наказ від 28 грудня 2017 р. №411 Про окремі організаційні питання проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році.

Склад оргкомітету III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році.

Склад предметно-методичних комісій з підготовки завдань III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році.

Склад жюрі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році.

Графік перевірки робіт учасників III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році.

Графік проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році.

Про підсумки участі учнів НВО у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н. р.

Підсумки участі учнів НВO у I етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н. р.

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Інформаційні технології

Жиглій Богдана, 8-Б клас, І місце, Крук Л.С.

Зарва Владислав, 9-Б клас, ІІІ місце, Андрєєва С.С.

Гончар Павло, 10-Б клас, ІІ місце, Крук Л.С.

Теличко Ігор, 11-А клас, ІІ місце, Крук Л.С.

Географія

1. Крук Антон, 10-А клас, I місце, учитель Яресько Н. І.

2. Піскун Анна, 8-Б клас, III місце, учитель Яресько Н. І.

3. Прима Вікторія, 9-В клас, III місце, учитель Царик Н. М.

Математика

1. Білоусов Євген, 10-Б клас, I місце, вчитель Віткалова Н. Я.

2. Гончарук Павло, 9-Б клас, I місце, вчитель Светюха О. М.

3. Семко Софія, 7-Б клас, II місце, вчитель Віткалова Н. Я.

4. Маслак Данило, 6-В клас, II вчитель Светюха О. М.

Годзюмаха Максим, 9-А клас, трудове навчання, вчитель Кучеревський В. Г.

Стеценко Олександр, 11-А клас, трудове навчання, вчитель Кучеревський В.Г.

Прима Вікторія (9-В), біологія, IIIмісце, вчитель Оверченко Л. Л.

Семко Софія (7-Б), українська мова та література, Iмісце, вчитель Легка Г. І.

Прима Вікторія (9-В), українська мова та література, Iмісце, вчитель Коваль В. Ф.

Базир Роман (10-Б), українська мова та література, IIIмісце, вчитель Шусть Т. І.

Юхта Катерина (9-Б), англійська мова, I місце, вчитель Дудар А. В.

Кожушко Діана (9-Б), англійська мова, I місце, вчитель Дудар А. В.

Ярмоленко Ірина (11-А), англійська мова, I місце, вчитель Дудар М. А.

Хитрий Микола (10-Б), англійська мова, II місце, вчитель Дудар М. А.

Терлюк Лілія (9-Б), англійська мова, II місце, вчитель Дудар А. В.

Рогач Оксана (11-А), англійська мова, III місце, вчитель Дудар М. А.

Рогач Оксана (11-А), образотворче мистецтво, III місце,вчитель Рогач С. І.

Половко Анастасія (8-Б), образотворче мистецтво, III місце,вчитель Рогач С. І.

Піскун Анна (8-Б), німецька мова, I місце, вчитель Масенко Ю. О.

Прима Вікторія (9-В), німецька мова, I місце, вчитель Кеда С. І.

Загребельна Світлана (10-Б), німецька мова, II місце, вчитель Кеда С. І.

Стеценко Олександр (11-А), ), німецька мова, II місце, вчитель Сукало Л.І.

Пашук Надія (11-А), іспанська мова, II місце, вивчає мову самостійно.

Графік

проведення ІI етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2017-2018 н. р.

Дата проведення Назва дисципліни Класи, учні яких беруть у II етапі Місце проведення
1. 04.11.2017 Біологія 8-11 Княжицька ЗОШ I-III ступенів
2. 05.11.2017 Українська мова та література 7-11 Калинівська ЗОШ I-III ступенів
3. 11.11.2017 Іноземні мови 8-11 Великодимерське НВО
4. 12.11.2017 Екологія 10-11 РМК
5. 12.11.2017 Образотворче мистецтво 8-11 Калинівська ЗОШ I-III ступенів
6. 18.11.2017 Трудове навчання 9, 11 РМК
7. 19.11.2017 Інформатика 8-11 Калинівська ЗОШ I-III ступенів
8. 25.11.2017 Історія 8-11 Калинівська ЗОШ I-III ступенів
9. 26.11.2017 Хімія 7-11 Княжицька ЗОШ I-III ступенів
10. 02.12.2017 Математика 6-11 Калинівська ЗОШ I-III ступенів
11. 03.12.2017 Географія 8-11 Княжицька ЗОШ I-III ступенів
12. 09.12.2017 Правознавство 9-11 Калинівська ЗОШ I-III ступенів
13. 10.12.2017 Фізика 7-11 Калинівська ЗОШ I-III ступенів
14. 16.12.2017 Інформаційні технології 8-11 Калинівська ЗОШ I-III ступенів
15. 17.12.2017 Мови та літератури нац. меншин 8-11 РМК
16. 23.12.2017 Економіка 9-11 РМК
17. 24.12.2017 Астрономія 10-11 Калинівська ЗОШ I-III ступенів
18. 24.12.2017 Зарубіжна література 7-11 Калинівська ЗОШ I-III ступенів

ГРАФІК

проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2017-2018 н. р.

Назва дисципліни Дата проведення Класи, учні яких беруть у II етапі
1. Географія 03 жовтня 8-11
2. Екологія 04 жовтня 10-11
3. Українська мова та література 05 жовтня 7-11
4. Фізика 06 жовтня 7-11
5. Біологія 07 жовтня 8-11
6. Історія 09 жовтня 8-11
7. Математика 10 жовтня 6-11
8. Іноземна мова 11 жовтня 8-11
9. Інформаційні технології 12 жовтня 7-11
10. Трудове навчання 13 жовтня 8-11
11. Астрономія 17 жовтня 10-11
12. Правознавство 18 жовтня 9-11
13. Хімія 19 жовтня 8-11
14. Економіка 20 жовтня 9-11
15. Інформатика 24 жовтня 8-11
16. Зарубіжна література 23 жовтня 8-11
17. Образотворче мистецтво 25 жовтня 8-11
Кiлькiсть переглядiв: 80