Наказ смт. Велика Димерка від 29 грудня 2016 року №274 Про підсумки участі учнів НВК у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н. р.

Наказ смт. Велика Димерка від 31 жовтня 2016 року № 230 Про підсумки участі учнів НВК у I етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н. р.


Вітаємо переможців III етапу всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н. р. !!!

Прізвише, ім’я Клас Предмет Вчитель, що підготував Місце
1. Загребельна Світлана 9-Б Німецька мова Кеда Світлана Іванівна III
2. Пашук Надія 10-А Іспанська мова Вивчає мову самостійно III
3. Ярмоленко Ірина 10-А Англійська мова Долотова Олена Володимирівна II
4. Прима Вікторія 8-В Географія Царик Надія Михайлівна III
5. Каліка Михайло 11-Б Астрономія Кулинич Надія Федорівна III

Таблиця результатів участі учнів НВК у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016 - 2017 навчальному році.

Прізвище, ім’я переможця Клас Предмет Вчитель, що підготував Місце
1. Земляк Валентин 11-А інформаційні технології Хитрий Олексій Олексійович I
2. Зарва Владислав 8-Б інформаційні технології Андрєєва Світлана Сергіївна II
3. Теличко Ігор 10-А інформаційні технології Крук Людмила Сергіївна II
4. Хитрий Назар 7-Б фізика Кулинич Надія Федорівна I
5. Рогач Оксана 10-А фізика Кулинич Надія Федорівна II
6. Товстенко Назар 9-Б інформаційні технології Хитрий Олексій Олексійович III
7. Волошко Артем 11-А економіка Коробка Катерина Петрівна II
8. Настич Едуард 9-Б економіка Коробка Катерина Петрівна II
9. Кожушко Діана 8-Б англійська мова Дудар Аліна Віталіївна I
10. Ярмоленко Ірина 10-А англійська мова Долотова Олена Володимирівна I
11. Хитрий Микола 9-Б англійська мова Дудар Михайло Андрійович II
12. Пашук Надія 10-А іспанська мова Вивчає самостійно I
13. Прима Вікторія 8-В німецька мова Кеда Світлана Іванівна I
14. Загребельна Світлана 9-Б німецька мова Кеда Світлана Іванівна I
15. Науменко Анна 11-А німецька мова Масенко Юлія Олексіївна I
16. Стеценко Олександр 10-А німецька мова Сукало Людмила Іванівна I
17. Рогач Оксана 10-А англійська мова Долотова Олена Володимирівна II
18. Ярмоленко Ірина 10-А українська мова та л-ра Безсмертна Валентина Іванівна II
19. Прима Вікторія 8-В біологія Оверченко Людмила Леонідівна III
20. Федоренко Вікторія 9-Б біологія Шелудченко Олена Михайлівна I
21. Білоусов Євген 9-Б історія Ковалевська Віра Іванівна I
22. Ярмоленко Ірина 9-Г історія Кумейко Віра Миколаївна III
23. Пінчук Марія 7-В математика Юхта Наталія Михайлівна III
24. Гончарук Павло 8-Б математика Светюха Олена Миколаївна I
25. Каліка Михайло 11-Б математика Віткалова Надія Яківна II
26. Семко Софія 6-Б математика Віткалова Надія Яківна II
27. Прима Вікторія 8-В географія Царик Надія Михайлівна I
28. Крук Антон 9-А географія Яресько Наталія Іванівна II
29. Каліка Михайло 10-Б астрономія Кулинич Надія Федорівна I
30. Безсмертний Максим 9-Б астрономія Кулинич Надія Федорівна II
31. Гончарук Павло 8-Б інформатика Хитрий Олексій Олексійович I
32. Теличко Ігор 10-А інформатика Крук Людмила Сергіївна III
33. Волошко Артем 11-А інформатика Хитрий Олексій Олексійович III
34. Земляк Валентин 11-А трудове навчання Кучеревський Віктор Григорович III
35. Годзюмаха Максим 8-А трудове навчання Кучеревський Віктор Григорович II
36. Мироненко Марина 11-Б трудове навчання Кучеревський Віктор Григорович III
37. Земляк Валентин 11-А правознавство Кумейко Віра Миколаївна I
38. Михайлова Марина 10-Б правознавство Кумейко Віра Миколаївна III
39. Науменко Анна 11-А зарубіжна література Хилько Ольга Вячеславівна II
40. Скібіна Дарія 8-Б зарубіжна література Хилько Ольга Вячеславівна III
41. Юхта Катерина 8-Б хімія Усік Олександр Володимирович II
Кiлькiсть переглядiв: 46