/Files/images/Фото-0031.jpg














Вітаємо Олега Кондратенка, учня 9-Г класу, який став абсолютним переможцем IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики спільно з учителем Светюхою Оленою Миколаївною.


У листопаді-грудні 2015 року було проведено II (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 15 базових дисциплін.
На другий етап Всеукраїнських олімпіад було направлено 72 учні НВК, які здобули 16 перших місць, 7 других місць та 7 третіх. Найбільше призерів дали такі класи: 11-Б (9), 9-Г (5), 8-Б (5). Аналіз результативності виступу команди НВК у порівнянні з результатами виступу у попередні роки свідчить про те, що педагогічний колектив НВК проводить системну роботу з обдарованими учнями.
Таблиця результатів участі учнів НВК у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015 – 2016 навчальному році.

Результати другого етапу олімпіад засвідчили, що у НВК приділяється належна увага викладанню основ наук, поглибленому вивченню базових дисциплін, індивідуальній роботі із здібними учнями, формуванню творчої особистості.
Окремі учні принесли декілька перемог нашому закладу: Кондратенко Олег (9-Г), Жицький Андрій (11-Б); Хитрий Микола(8-Б) , Ярмоленко Ірина (9-Г), Крук Тетяна (9-А) – по дві перемоги, Яковчук Яна (11-Б)- 3.
Вісім вчителів підготували найбільшу кількість переможців, серед них: Светюха О. М. (2), Кеда С. І. (2), Хитрий О. О. (4), Яресько Н. І. (3), Шелудченко О. М. (2), Сукало Л. І. (2), Легка Г. І. (3), Віткалова Н. Я. (2).
В розрізі командного виступу результати демонструє таблиця.


Предмет
Загальнокомандне місце
1
Українська мова та література
1
2
Англійська мова 1
3
Фізика 4
4
Математика 1
5
Географія 3
6
Німецька мова 1
7
Астрономія 12
8
Інформатика Не визначалося
9
Історія 2
10
Екологія 1
11
Хімія 8
12
Біологія 9
13
Інформаційні технології Не визначалося
14
Правознавство 2
15
Трудове навчання 5
16
Економіка 2
17
Обслуговуюча праця 8

Обласний етап Всеукраїнських олімпіад стартує 16 січня 2016 року у м. Біла Церква. Педагогічний колектив НВК та учнівська молодь не підведе Броварський район, і скарбничка нагород поповниться новими медалями.


ГРАФІК
проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2015/2016 навчальному році.

Дата КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» КласиБНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»
16.01Фізика (І, ІІ тури)
Екологія (І, ІІ тури)
8-11
10,11
17.01Математика (МОН України) (І тур)
Українська мова і література
7-11
8-11
23.01Контрольні роботи
МАН України (технічний цикл)
МАНУКонтрольні роботи
МАН України (гуманітарний цикл)
24.01Хімія (І, ІІ тури)
Історія
8-11
8-11
30.01Біологія (МОН України) (І, ІІ тури)
Інформатика (МОН України) (І тур)
8-11
8-11
31.01Інформатика (МОН України) (ІІ тур)
Географія
8-11
8-11
06.029-11Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
07.02Правознавство
Економіка
9-11
9-11
13.02МАНУКонкурс-захист МАН України (гуманітарний цикл)
14.02МАНУКонкурс-захист МАН України (технічний цикл)
20.02Інформаційні технології (МОН України) 9-11Трудове навчання
21.02Астрономія (І, ІІ тури)

Мови та літератури національних меншин України (болгарська, польська, іврит, російська)
10,11

9-11

Стартували районні олімпіади з основ наук. Цього року вони проходять на базі кількох навчальних закладів району: Калинівської ЗОШ I-III ступенів, Требухівської ЗОШ I-III ступенів та Великодимерського НВК. Журі вже визначили переможців і серед них є таланти Великодимерського НВК.

/Files/images/Фото-0004(1).jpg


















ВІТАЄМО !!!
переможців районних олімпіад.

  • Українська мова та література: Катерина Лазюта, 10-Б клас, I місце (вчитель Ганна Легка),
    Яна Яковчук, 11-Б клас – II місце(вчитель Ганна Легка),
    Ольга Бацура, 11-Б клас – II місце(вчитель Ганна Легка).
  • Фізика: Олег Кондратенко, 9-Г клас, I місце (вчитель Юрій Ростовський).
  • Німецька мова: Світлана Загребельна, 8-Б клас, I місце (вчитель Світлана Кеда),
    Олександр Стеценко, 9-Г клас, I місце (вчитель Людмила Сукало), Олександра, Матковська, 9-В клас, III місце(вчитель Юлія Масенко),
    Анна Науменко, 10-Б клас, I місце (вчитель Юлія Масенко),
    Дмитро Черній, 11-Б клас, I місце(вчитель Світлана Кеда).
  • Англійська мова: Микола Хитрий, 8-Б клас, I місце (вчитель Михайло Дудар),
    Ірина Ярмоленко, 9-Г клас, I місце(вчитель Ніна Хероїм),
    Юлія Трохимець, 11-Б клас, II місце(вчитель Аліна Дудар).
  • Іспанська мова: Надія Пашук, 9-Б клас, I місце.
  • Історія: Ірина Ярмоленко, 9-Г клас, III місце(вчитель Віра Кумейко).
  • Математика: Павло Гончарук, 7-Б клас, I місце (вчитель Олена Светюха),
    Артур Крутиус, 8-Б клас, II місце (вчитель Надія Віткалова),
    Олег Кондратенко, 9-Г клас, I місце (вчитель Олена Светюха), Андрій Жицький, 11-Б клас, Iмісце (вчитель Надія Віткалова).
  • Екологія: Тетяна Хомич, 11-Б клас, II місце (вчитель Олена Шелудченко).
  • Біологія: Тетяна Крук, 9-А клас, III місце(вчитель Олена Шелудченко).

Вісті з районних олімпіад

/Files/images/11 004.jpg

Стартували районні олімпіади з основ наук. Цього року вони проходять на базі кількох навчальних закладів району: Калинівської ЗОШ I-III ступенів, Требухівської ЗОШ I-III ступенів та Великодимерського НВК. Відбулися олімпіади з біології, фізики та української мови та літератури. Журі вже визначили переможців і ними стали також учні нашого закладу: з фізики - Олег Кондратенко, учень 9-Г класу, I місце (вчитель Юрій Ростовський); з української мови та літератури - Катерина Лазюта, учениця 10-Б класу, I місце (вчитель Ганна Легка), Яна Яковчук, Ольга Бацура, учні 11-Б класу, II місце (вчитель Ганна Легка); з біології - Тетяна Крук, учениця 9-А класу, III місце (вчитель Олена Шелудченко).


Пишаємося своїми талантами.

Всеукраїнські учнівські олімпіади своєю метою мають знайти, підтримати та розвивати творчий потенціал обдарованої молоді. У поточному навчальному році відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України олімпіади I етапу(шкільні) проходили з 15 предметів у жовтні. У першому етапі взяли участь 578 учнів, що становить 95% від загальної кількості учнів 5-11 класів НВК. Аналіз свідчить, що найбільший інтерес учні виявляють до таких предметів: хімія (86 учасників), математика (125 учасників), історія (46 учасників). Ми бажаємо переможцям шкільних олімпіад наполегливо готуватися до олімпіад районного рівня та здобути і там перемогу!
Результати участі учнів Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу у I етапі Всеукраїнських олімпіад у 2015-2016 навчальному році:

з трудового навчання
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Левко Катерина Анатоліївна 8-Б Луценко Юлія Анатоліївна
2Шаповал Тетяна Володимирівна 9-В Луценко Юлія Анатоліївна
3Безсмертна Антоніна Олександрівна 10-А Луценко Юлія Анатоліївна
4Крук Антоніна Анатоліївна 11-А Луценко Юлія Анатоліївна
5Хитрий Микола
Сергійович
8-Б Кучеревський Віктор Григорович
6Земляк Валентин Олександрович 10-А Кучеревський Віктор Григорович
7Мироненко Віталій Сергійович 9-В Кучеревський Віктор Григорович
8Жицький Андрій Михайлович 11-Б Кучеревський Віктор Григорович
з географії
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Трохимець Юлія Ігорівна 11-Б Гончаренко Любов Федорівна
2Лазюта Катерина Михайлівна 10-Б Царик Надія Михайлівна
3Крук Тетяна Вікторівна 9-АЯресько Наталія Іванівна
4Крук Антон Романович 8-А Яресько Наталія Іванівна
5Білоусов Євген Сергійович 8-Б Яресько Наталія Іванівна
з астрономії
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Каліка Михайло
Петрович
10-Б Кулинич Надія Федорівна
2Жицький Андрій Михайлович 11-Б Кулинич Надія Федорівна
з української мови та літератури
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Лазюта Катерина Михайлівна10-Б Легка Ганна Іванівна
Кондратенко Оксана Василівна
2Бацура Ольга Ігорівна 11-Б Легка Ганна Іванівна
3Мельник Олена Юріївна 8-Б Шусть Тетяна Іванівна
4Скібіна Дарія Олександрівна 7-БШусть Тетяна Іванівна
5Половко Анна Владиславівна 9-В Стратілат Лідія Василівна
з англійської мови
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Трохимець Юлія
Ігорівна
11-Б Дудар Аліна Віталіївна
2Фоменко Ілля Дмитрович 10-Б Вербська Любов Федорівна
3Хитрий Микола
Сергійович
8-Б Дудар Михайло Андрійович
4Ярмоленко Ірина Юріївна 9-Г Хероїм Ніна Василівна
з німецької мови
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Черній Дмитро
Дмитрович
11-Б Кеда Світлана Іванівна
2Загребельна Світлана
Сергіївна
8-Б Кеда Світлана Іванівна
3Стеценко Олександр Миколайович 9-Г Сукало Людмила Іванівна
4Матковська Олександра Олександрівна 9-В Сукало Людмила Іванівна
5 Науменко Анна
Валентинівна
10-А Масенко Юлія Олексіївна
6Забережна Валерія Валеріївна 8-Б Кеда Світлана Іванівна
з правознавства
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Яковчук Яна Олександрівна 11-Б Ковалевська Віра Іванівна
2Ткаченко Роман Євгенійович 10-Б Ковалевська Віра Іванівна
3Рогач Оксана Олександрівна 9-Г Кумейко Віра Миколаївна
4Цибань Аліна Сергіївна 9-Б Ковалевська Віра Іванівна
5Земляк Валентин Олександрович 10-А Кумейко Віра Миколаївна
з фізики
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Жицький Андрій Михайлович 11-БКулинич Надія Федорівна
2Каліка Михайло Петрович 10-Б Кулинич Надія Федорівна
3Кондратенко Олег Олегович 9-Г Ростовський Юрій Анатолійович
4Бобко Юлія Станіславівна 7-Б Кулинич Надія Федорівна
5Гапонько Валерія Олександрівна 8-Б Кулинич Надія Федорівна
з біології
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Сердюченко Юлія Ігорівна

Крук Тетяна Вікторівна
9-А Шелудченко Олена Михайлівна
2Хомич Тетяна Олегівна 11-Б Шелудченко Олена Михайлівна
3Гапонько Валерія Олександрівна 8-Б Шелудченко Олена Михайлівна
4Мироненко Марина Олександрівна 10-Б Шелудченко Олена Михайлівна
з математики
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Ткаченко Роман Євгенійович 10-Б Віткалова Надія Яківна
2Кондратенко Олег Олегович 9-Г Светюха Олена Миколаївна
3Хитрий Назар Андрійович 6-Б Хитрий Олексій Олексійович
4Гапонько Валерія Олександрівна 8-Б Віткалова Надія Яківна
5Гончарук Павло
Андрійович
7-Б Светюха Олена Миколаївна
6Жицький Андрій Михайлович 11-Б Віткалова Надія Яківна
з історії
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Бацура Ольга Ігорівна 11-Б Ковалевська Віра Іванівна
2Лазюта Катерина Михайлівна 10-Б Ковалевська Віра Іванівна
3Мельник Олена Юріївна 8-Б Ковалевська Віра Іванівна
4Дудник Марк Олегович 8-А Гук Юлія Миколаївна
5Ярмоленко Ірина Юріївна 9-Г Кумейко Віра Миколаївна
з екології
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Хомич Тетяна Олегівна

11-Б Шелудченко Олена Михайлівна
2Лазюта Катерина Михайлівна

Товстенко Юлія Вікторівна
10-Б Шелудченко Олена Михайлівна
з хімії
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Черній Дмитро
Дмитрович
11-Б Усік Олександр Володимирович
2Юхта Катерина Валентинівна 7-Б Усік Олександр Володимирович
3Мироненко Марина Олександрівна 10-Б Усік Олександр Володимирович
4Димитриаді Давид Георгійович 9-Г Усік Олександр Володимирович
5Гапонько Валерія Олександрівна 8-Б Усік Олександр Володимирович
з інформаційних технологій
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Земляк Євген Валентинович 11-Б Хитрий Олексій Олексійович
2Земляк Валентин Олександрович 10-А Хитрий Олексій Олексійович
3Айдимирова Надія Сергіївна 9-Г Крук Людмила Сергіївна
4Товстенко Назар Ростиславович 8-Б Хитрий Олексій Олексійович
з інформатики
Прізвище, ім’я, по батькові учняКласВчитель
1Жицький Андрій Михайлович 11-Б Хитрий Олексій Олексійович
2Товстенко Юлія Вікторівна 10-Б Крук Людмила Сергіївна
3Кондратенко Олег Олегович 9-Г Хитрий Олексій Олексійович
4Хитрий Микола Сергійович 8-Б Хитрий Олексій Олексійович
Кiлькiсть переглядiв: 66