Вітаємо Олега Кондратенка, учня 8-Г класу, з III місцем на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, яка проходила в м. Чернівці.

Олег виконав усі завдання на високому рівні і обійшов учасників з великих міст України. Слова вдячності вчителю математики Светюсі Олені Миколаївні, яка навчає Олега.


Не пройти повз дитячий талант…

Епоха третього тисячоліття потужно вибухає змінами та інноваціями, диктує свої умови життя; це епоха інтелекту, цінностей розуму та обдарувань. Ці слова повною мірою відносяться до вихованців Великодимерського НВК. Учні нашого закладу продовжують список своїх досягнень новими прізвищами.

Вітаємо переможців обласних олімпіад!!!

Англійська мова

Товстенко Тетяна, учениця 10-Б класу (вчитель Аліна Дудар), I місце

/Files/images/Фото-0035.jpgТаня Товстенко з дитинства цікавиться іноземними мовами: вивчає англійську та німецьку, кожного року в Німеччині вдосконалює навички німецької мови, проживаючи протягом місяця в сім’ї, яка люб’язно запрошує її на перебування. Восени 2014 року Таня виграла конкурс “Brovary Challenge” і цього літа завдяки Фонду розвитку громад “Лівобережна Київщина” поїде до Англії, де буде навчатися на мовних курсах та проживатиме в сім’ї, вдосконалюючи мовну компетенцію та знайомитиметься з англійськими традиціями. А ще ця учениця має шанси виграти міжнародну програму FLEX, яка дає можливість безкоштовно навчатися в США протягом наступного року.

Бугера Артем, учень 9-Б класу (вчитель Любов Вербська), III місце

/Files/images/Фото-0034.jpg

Артем Бугера – претендент на отримання свідоцтва з відзнакою після закінчення 9-го класу, мріє стати програмістом і працювати закордоном. Пріоритетними предметами для себе вважає інформатику та англійську мову. Завдяки великим можливостям інтернету вивчає мову онлайн.

Таня та Артем, безумовно, обдаровані учні, але поряд із вродженими дарами, вони дуже працьовиті. Як доказ того, що тільки у праці талант дасть плоди, є слова Альберта Ейнштейна: “Метою всієї діяльності вашого інтелекту повинно бути перетворення мрії на реальність”.

Також, учні Великодимерського НВК вдячні Андрію Товстенку за допомогу у вирішенні транспортних проблем у поїздці на олімпіаду та адміністрації НВК, яка забезпечила учасників та супроводжуючих необхідними коштами.


Учні Великодимерського НВК долають вершини обласних олімпіад.

У 2014-2015 навчальному році обласні олімпіади проходять на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” та БНВО ” Перша Білоцерківська гімназія – школа I ступеня“ м. Біла Церква. Вони мають на меті стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення й розвитку обдарованих школярів, підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін. Учасники обласних олімпіад виконують олімпіадні завдання у декілька турів, один з яких теоретичний, а інший – практичний. З 17 січня по 01 лютого в олімпіадах обласного рівня з фізики, математики, української мови та літератури, астрономії, географії, інформатики взяли участь 11 учнів НВК, з них на сьогоднішній день за результатами перевірки робіт троє стали переможцями.

Вітаємо переможців обласних олімпіад!!!

Математика

/Files/images/Фото-0031.jpg

Кондратенко Олег, учень 8-Г класу, (вчитель Олена Светюха) II місце

/Files/images/Фото-0032.jpg

Король Іван, учень 11-Б класу, (вчитель Надія Віткалова) III місце

Фізика

Король Іван, учень 11-Б класу, (вчитель Надія Кулинич) III місце

Ці хлопці цікавляться точними дисциплінами. Так, Іван Король є претендентом на нагородження золотою медаллю, планує вступити до Київського Політехнічного інституту і стати видатним програмістом. Олег Кондратенко відомий в області як один з найкращих математиків, і постійно розвиває здібності, виконуючи завдання вищого рівня.

Також, учні Великодимерського НВК вдячні батькам Олегу Кондратенку, Андрію Товстенку, Сергію Гришку за допомогу у вирішенні транспортних проблем у поїздці на олімпіади та бухгалтерії НВК (старший бухгалтер Любов Онашко), яка забезпечила учасників та супроводжуючих необхідними коштами.


На виконання наказу відділу освіти Броварської райдержадміністрації від 30.09.2014 р. № 361 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 навчальному році» та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у листопаді-грудні 2014 року було проведено II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 11 базових дисциплін.

Дві олімпіади проходили на базі Великодимерського НВК: з іноземної мови і української мови та літератури. Педагогічні працівники (Дудар А. В., заступник директора з НР, вчителі: Усік О. В., Єкименко І. А., Нечай Т. О., Хероїм Н. В., Вербська Л. Ф.), які були залучені до проведення другого етапу олімпіад, добросовісно виконували свої обов’язки, і відділом освіти Броварської РДА відзначено високий рівень проведення цього заходу.
На другий етап Всеукраїнських олімпіад було направлено 59 учнів НВК, які здобули 19 перших місць, 5 других місць та 7 третіх. Найбільше призерів дали такі класи: 11-Б (8),10-Б (9), 8-Г (6). Аналіз результативності виступу команди НВК у порівнянні з результатами виступу у попередні роки свідчить про те, що педагогічний колектив НВК проводить системну роботу з обдарованими учнями.

Таблиця результатів участі учнів НВК у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014 – 2015 навчальному році.

Результати другого етапу олімпіад засвідчили, що у НВК приділяється належна увага викладанню основ наук, поглибленому вивченню базових дисциплін, індивідуальній роботі із здібними учнями, формуванню творчої особистості.
Окремі учні, зокрема Гришко Наталія, принесла 5 перемог нашому закладу; Товстенко Тетяна здобула 3 перемоги; Бугера Артем - 2, Гапонько Валерія, Король Іван, Кондратенко Олег, Ярмоленко Ірина – по дві перемоги.
Сім вчителів підготували найбільшу кількість переможців, серед них: Кулинич Н. Ф. (6), Віткалова Н. Я. (3).

Наказ від 23.12.2014 року Про підсумки участі учнів НВК у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 н. р.

Результати командного виступу
Предмет Загальнокомандне місце
Українська мова та література 1
Англійська мова 1
Фізика 1
Математика1
Географія1
Німецька мова2
Астрономія2
Інформатика4
Історія5
Екологія5
Хімія 10
Біологія14

Вітаємо
переможців районних олімпіад

Астрономія
Гришко Наталія, 11-Б клас, I місце (вчитель Кулинич Н. Ф.);
Жицький Андрій, 10-Б клас, III місце (вчитель Кулинич Н. Ф.).

Фізика
Король Іван, 11-Б клас, I місце (вчитель Кулинич Н. Ф.);
Гришко Наталія, 11-Б клас, II місце (вчитель Кулинич Н. Ф.);
Товстенко Тетяна, 10-Б клас, I місце (вчитель Кулинич Н. Ф.);
Каліка Михайло, 9-В клас, I місце (вчитель Кулинич Н. Ф.);
Кондратенко Олег, 8-Г клас, II місце (вчитель Ростовський Ю. А.);
Гапонько Валерія, 7-Б клас, I місце (вчитель Кулинич Н. Ф.).

Історія
Ярмоленко Ірина, 8-Г клас, II місце (вчитель Кумейко В. М.);
Бацура Ольга, 10-Б клас, III місце (вчитель Ковалевська В. І.);
Товстенко Тетяна, 10-Б клас, III місце (вчитель Ковалевська В. І.).

Географія
Рогач Оксана, 8-Г клас, I місце (вчитель Яресько Н. І.);
Гришко Наталія, 11-Б клас, III місце (вчитель Царик Н. М.).

Англійська мова
Товстенко Тетяна, 10-Б клас, I місце (вчитель Дудар А. В.);
Бугера Артем, 9-В клас, I місце (вчитель Вербська Л. Ф.);
Ярмоленко Ірина, 8-Г клас, I місце (вчитель Хероїм Н. В.);

Німецька мова
Онашко Сергій, 11-Б клас, I місце (вчитель Масенко Ю. О.);
Черній Дмитро, 10-Б клас, I місце (вчитель Кеда С. І.);
Науменко Анна, 9-Б клас, I місце (вчитель Сукало Л. І.);
Чечет Марія, 8-Б клас, I місце (вчитель Масенко Ю. О.);
Стеценко Олександр, 8-Г клас, III місце (вчитель Сукало Л. І.);

Українська мова та література
Бацура Ольга, 10-Б клас, I місце (вчитель Легка Г. І.)
Грикун Олена, 9-Б клас, I місце (вчитель Шусть Т. І.)
Гарбуза Анна, 9-Б клас, III місце (вчитель Шусть Т. І.)
Гришко Наталія, 11-Б клас, II місце (вчитель Легка Г. І.)


I етап Всеукраїнських учнівських олімпіад проходив в умовах достатньої організації та відповідно до графіка. Завдання були підготовлені методичними об’єднаннями вчителів точних дисциплін, природничих дисциплін, іноземної мови, суспільно-гуманітарних дисциплін, філологічно-гуманітарних дисциплін. У поточному навчальному році відповідно до наказу Міністерства освіти та науки олімпіади відбуваються з 11 предметів, а не з 20 як у 2013-2014 навчальному році.
У першому етапі взяли участь 534 учнів НВК, що становить 85% від загальної кількості учнів 5-11 класів НВК.
Аналіз свідчить, що найбільший інтерес учні виявляють до таких предметів: хімія (86 учасників), математика (73 учасники), фізика (98 учасників), історія (49 учасників), біологія (55 учасників).
Аналіз робіт учасників I етапу свідчить, що учні мають глибокі знання з основ наук, уміють правильно давати оцінку явищам і подіям, робити висновки, чітко й грамотно висловлювати свої думки.
Слід відмітити окремих учнів, які досягли найкращих успіхів у кількох олімпіадах: Гришко Наталія (11-Б клас), Товстенко Тетяна (10-Б клас), Бугера Артем (9-В клас), Гапонько Валерія (7-Б клас), Жицький Андрій (10-Б клас), Кондратенко Олег (8-Г клас).


З 06 жовтня 2014 року у Великодимерському НВК проходить шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад за завданнями, розробленими методичними об’єднаннями вчителів. Створений організаційний комітет у складі: Дудар Аліна Віталіївна, заступник директора з НР – голова комітету та члени комітету - голови журі олімпіад:


Ковалевська Віра Іванівна, вчитель історії,
Легка Ганні Іванівна, учитель української мови та літератури,
Крук Людмила Сергіївна, вчитель інформатики,
Віткалова Надія Яківна, вчитель математики,
Кулинич Надія Федорівна, вчитель фізики та астрономії,
Оверченко Людмила Леонідівна, вчитель біології,
Кеда Світлана Іванівна, вчитель німецької мови,
Вербська Любов Федорівна, вчитель англійської мови,
Гончаренко Любов Федорівна, вчитель географії.

Графік проведення I етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
ДисциплінаДата проведенняКласи
1.Математика09 жовтня6 - 11
2.Астрономія20 жовтня10 - 11
3.Фізика07 жовтня7 - 11
4.Інформатика14 жовтня8 -11
5.Екологія06 жовтня10 - 11
6.Біологія17 жовтня8 - 11
7.Географія13 жовтня8 - 11
8.Іноземна мова10 жовтня8 - 11
9.Хімія15 жовтня7 - 11
10.Українська мова та література08 жовтня7 - 11
11.Історія16 жовтня8 - 11

Були проведені олімпіади з української мови та літератури, фізики, математики, іноземної мови.

/Files/images/Изображение 027.jpg/Files/images/PA110192.JPG


/Files/images/Изображение 028.jpg


Детальний фото-звіт можна переглянути в розділі "Галерея".

Кiлькiсть переглядiв: 379