Традиційно восени проходять змагальні тури програми FLEX. У 2018-2019 н. р. у конкурсі взяли участь 6 учнів 10-Б класу ліцею Великолимерського НВО. Випробування проходили на базі школи м. Києва. Четверо конкурсантів пройшли до другого туру: Бобко Юлія, Юхта Катя, Гончарук Павло, Терлюк Лілія. Всі вони – вихованці Дудар А. В., учителя англійської мови. Ми підтримуємо наших юних талантів у наступних турах і бажаємо перемог!


27 листопада 2014 року було оголошено результати другого туру “Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX)” по Київській області. Вітаємо переможців Товстенко Тетяну, ученицю 10-Б класу та Трохимець Юлію, ученицю 10-Б класу. Бажаємо успіхів та перемоги у фінальному турі!!!


/Files/images/гриб 016.jpg


18 жовтня 2014 року стартувала “Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)” для учнів Київської області. Це програма культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки для старшокласників.
У першому турі взяли участь 9 учнів 9-10 класів Великодимерського НВК, які народилися у період з 01 січня 1998 по 15 липня 2000 року. Вони виконували загальний тест з англійської мови. За результатами тестування до II туру пройшли Товстенко Тетяна, учениця 10-Б класу, Трохимець Юлія, учениця 10-Б класу, Бугера Артем, учень 9-В класу, Грикун Олена, учениця 9-Б класу. Переможців першого туру підготували учителі англійської мови Дудар Аліна Віталіївна, Вербська Любов Федорівна та Матковська Уляна Володимирівна. Бажаємо нашим учням перемог у наступних турах!

Кiлькiсть переглядiв: 40