Графік проведення контрольних робіт з базових дисциплін

Назва предмета, з якого виконується контрольна робота Дата
Історія України
Українська мова та література
Українська мова
Російська мова
Зарубіжна література
Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
21 січня 2017 року
Вишнівська загальноосвітня школа І-ІП ступенів № 3 Києво-Святошинської райдержадміністрації (вул. Святошинська, 44, м. Вишневе)
Географія
Біологія
Хімія
Фізика
Математика
22 січня 2017 року
Вишнівська загальноосвітня школа І-ІП ступенів № 3 Києво-Святошинської райдержадміністрації (вул. Святошинська, 44, м. Вишневе)

Графік проведення захисту науково-дослідницьких робіт

Назва відділення Дата
Історії Філософії та суспільствознавства Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Мовознавства
Екології та аграрних наук
11 лютого 2017 року
Вишнівська загальноосвітня школа І-ІП ступенів № 3 Києво-Святошинської райдержадміністрації (вул. Святошинська, 44, м. Вишневе)
Назва відділення Дата
Наук про Землю
Технічних наук
Комп'ютерних наук
Математики
Фізики і астрономії
Економіки
Хімії та біології
12 лютого 2017 року
Вишнівська загальноосвітня школа І-ІП ступенів № 3 Києво-Святошинської райдержадміністрації (вул. Святошинська, 44, м. Вишневе)

Результати участі учнів НВК у I етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

У районному конкурсі науково-дослідницьких робіт взяли участь 66 учнів, які представили роботи у 35 секціях 9 наукових відділень, з них - 22 учні Великодимерського НВК 8-Б, 9-Б, 9-В, 10-А, 10-Б, 11-А, 11-Б класів (35% загальної кількості учнів-науковців району), які досліджували цікаві теми у відділеннях фольклористики, мовознавства, історії, математики, технічних наук, фізики та астрономії, хімії та біології.

Роботи наших учнів були представлені у 8 наукових відділеннях (хімії та біології, екології та аграрних наук, філософії та суспільствознавства, історії, математики, літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства, мовознавства).

Результати районного конкурсу-захисту демонструє таблиця:

Місце П І П УЧНЯ КЛАС ТЕМА РОБОТИ НАУКОВИЙ КЕРІВНИК СЕКЦІЯ
1 Науменко Анна Валентинівна 11-А Освіта у Великій Димерці Кумейко Віра Миколаївна Історичне краєзнавство
3 Гришко Анастасія Павлівна 11-А Весільний обряд у Димерці Стратілат Вікторія Борисівна Фольклористика
2 Шита Марина Сергіївна 8-Б Вплив англійської мови на українську мову Дудар Аліна Віталіївна Англійська мова
3 Рубанка Олександр Олександрович 8-Б Мовно-стилістичні засоби вираження гумору в англомовних анімаційних фільмах Дудар Аліна Віталіївна Англійська мова
2 Кожушко Діана Олександрівна 8-Б Календарно-обрядові пісні рідного краю. Різдво і Щедрий вечір Половко Лідія Іванівна Фольклористика
2 Половко Анна Сергіївна 8-Б Семантичні особливості фразеологізмів, що містять назви кольорів у сучасній англійській мові Дудар Аліна Віталіївна Англійська мова
2 Терлюк Лілія Євгеніївна 8-Б Мовно-стилістичні засоби у англійських рекламних слоганах про косметику Дудар Аліна Віталіївна Англійська мова
3 Ярмоленко Ірина Юріївна 10-А Алергічні реакцї на фоні ослабленої імунної системи Оверченко Людмила Леонідівна Медицина
3 Базишин Денис Валентинович 8-Б Використання назв тварин в англійських фразеологізмах Дудар Михайло Андрійович Англійська мова

Учні Великодимерського НВК вибороли 1 перше місце: Науменко Анна з історичного краєзнавства. Переможця підготувала Кумейко Віра Миколаївна, вчитель історії.

Вдалому виступу команди НВК сприяла копітка робота адміністрації НВК та вчителів-координаторів наукового товариства учнів “Ерудит”: було проведено конкурс-захист на рівні закладу, надані рекомендації по підготовці презентацій та науково-дослідницьких робіт, на сайті НВК підготовлено відповідну рубрику МАН, всі роботи були подані до методичного кабінету відділу освіти Броварської РДА вчасно.

У порівнянні з 2015-2016 навчальним роком тримаються постійні тенденції сталої кількості учнів-членів МАН . Фактором, який впливає на якісний показник є те, що цього року НТУ “Ерудит” включає учнів-новачків.

У 2016 – 2017 навчальному році всі науково-дослідницькі роботи виконані на високому рівні відповідно до вимог, але призових місць менше у порівнянні з 2016-2017 н. р., проте тенденції зменшення призових місць спостерігаються і у районі в цілому.


Наказ смт. Велика Димерка від 29 грудня 2016 року №273 Про результати участі учнів НВК у I етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Наказ м. Київ від 24 жовтня 2016 року №325 Про затвердження Правил проведення I та II етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.

Правила проведення I та II етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.

Наказ смт. Велика Димерка від 1 вересня 2016 року Про організацію науково-методичної роботи з обдарованими дітьми у 2016 - 2017 навчальному році.

Наказ смт. Велика Димерка від 1 вересня 2016 року Про організацію участі учнів НВК у науково-дослідницькій роботі у 2016 - 2017 навчальному році.


Методичні рекомендації щодо написання МАН.

Заявка на участь у І (II) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України, ПАСПОРТ ЕКСПОНАТУ (РОЗРОБКИ), АНКЕТА учасника II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, дані про учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Вимоги до написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт, структура роботи, вимоги до змісту роботи, правила оформлення роботи, зразок оформлення титульного аркуша.

План роботи наукового товариства учнів “Ерудит” на 2016-2017 н. р.

Інформація про науково-дослідницьку роботу у 2016-2017 н. р.


У жовтні 2016 року відбулося настановне засідання наукового товариства учнів НВК “Ерудит”, в якому взяли участь 25 учнів НВК та вчителі, які координують науково-дослідницьку роботу в НВК.
Було обрано раду НТУ у складі: Дудар А. В., заступник директора з НР – голова, Кумейко В. М., вчитель історії, Усік О. В., вчитель хімії, Віткалова Н. Я., вчитель математики, Земляк Валентин, учень 11-А класу, Мироненко Марина, учениця 11-Б класу. Учні та вчителі окреслили завдання на новий навчальний рік та ознайомилися з вимогами до проведення науково-дослідницької роботи.

/Files/images/000_0006.JPG/Files/images/000_0005.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 50